برترین سایت ها برای ساخت اپلیکیشن اندروید بدون نیاز به هیچ کد نویسی!

 •   شما اینجا هستید :
 •   شنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
 •   آموزش, اندروید استودیو, بلاگ
 •   علیرضا بوالحسنی
 •   بدون دیدگاه
 •   245
 • به نام خدا با سلام ،

  میخواهید خالق برنامه Android باشید، اما نمیدانید چگونه کد را بسازید؟ آیا تمایل به یادگیری ندارید؟

  نگران نباشید: هنوز برای شما گزینه های زیادی وجود دارد. سازندگان برنامه های اندروید ابزارهایی هستند که به طور خاص برای افرادی که می خواهند یک برنامه را در فروشگاه Play (و احتمالا فروشگاه های دیگر برنامه، ssh!) بسازند اما نمی خواهند با یادگیری جاوا یا Objective-C درگیر شوند. این سازندگان برنامه Android عمدتا امور کشیدن و رها کردن دارند. یک سفارشی کمی در اینجا، یک نام تجاری کوچک وجود دارد و شما یک برنامه دارید!

  البته شما چیزی در ترجمه را از دست خواهید داد. سازندگان برنامه اندروید همان سطح کنترل یا عملکرد را به عنوان ساخت یک برنامه بومی از ابتدا ارائه نمی دهند. با این حال، شما ممکن است از این که چگونه بسیاری از این ابزارها انعطاف پذیر هستند شگفت زده خواهید شد. بسته به برنامه ای که در ذهن دارید، شانس شگفت انگیزی دارد که یکی از این سازندگان برنامه Android شما را با تمامی ابزارها و قابلیت های مورد نیاز شما عرضه می کند. و در بسیاری از موارد، شما می توانید چیزی در زمان و هیچ زمان در حال اجرا است.

  در سطح، بسیاری از این سازندگان برنامه Android به نظر می رسد ویژگی های مشابه را بسته بندی کمی متفاوت است. هرچند که کمی عمیق تر بکشید، و خواهید دید که تفاوت های نسبتا زیادی دارند. مهم این است که اطمینان حاصل کنید که سازنده اپلیکیشن Android برای پروژه خودتان را انتخاب کنید. در این پست ما نگاه نسبتا جامع در مورد آنچه که در بین سازندگان برنامه وجود دارد را ارزیابی می کنیم و ارزیابی می کنیم که چه ابزارهایی برای سناریوهای مختلف مناسب هستند. این که آیا شما می خواهید یک بازی پلتفرم ۲D ایجاد کنید یا می خواهید یک برنامه کسب و کار بالایی داشته باشید، باید چیزی را با توجه به اهداف خود پیدا کنید.

   

  AppYourself

  AppYourself یک سازنده برنامه برای برنامه های مبتنی بر HTML5 در اندروید، iOS و یا ویندوز فون است. شما تعداد زیادی از سازندگان برنامه مبتنی بر HTML5 را در این لیست مشاهده خواهید کرد. این برنامه ها بیشتر شبیه صفحات وب هستند، این چیزی است که به شما اجازه می دهد تا نیاز به برنامه نویسی را متوقف کنید و آنچه را که آنها را متقابلا پلتفرم می کند، متوقف کنید.

   

  برترین سایت ها برای ساخت اپلیکیشن

   

  این ابزار به وضوح در کسب و کارها هدف قرار می گیرد، اما در مقایسه با گزینه های دیگر کمی دوستانه تر و کوچکتر است. روند ساخت برنامه ها در نتیجه یک کار ساده و سرگرم کننده است، اما همچنین چند ویژگی شسته و رفته برای کسب درآمد بالقوه وجود دارد – از قبیل هماهنگ سازی با جدول باز و Resimo. شاید یکی از جذاب ترین ویژگی ها، گزینه ای برای ایجاد وب سایت شما با استفاده از ابزار است و سپس محتوای را با برنامه همگام سازی کنید.

  قیمت گذاری در اینجا نسبتا خوب است، با بیشترین عضویت اولیه برای ساخت برنامه هایی که فقط ۱۵ دلار در ماه شما را تنظیم می کنند. عضویت کامل کسب و کار ۵۰ دلار با هزینه نصب ۲۰۰ دلار است. اما خبر خوب این است که تا زمانی که می خواهید این ابزار را به صورت رایگان امتحان کنید. اگر تصمیم بگیرید که پیش بروید و منتشر کنید، فقط باید پرداخت کنید.

   

  AppInstitute

  AppInsitute یکی دیگر از این سازندگان سازگار با iOS و اندروید است که آسان است برای شروع و با بسیاری از ویژگی های کسب و کار مرکزی سازگار است. برای مثال یک برنامه رزرو قدرتمند، یک برنامه وفاداری، فهرست GEO، ادغام رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل و اطلاعیه های فشار برای یادآوری کاربران برای بررسی برنامه شما وجود دارد. شاید یکی از جذاب ترین قابلیت ها این است که توانایی انجام تراکنش ها به طور کامل از طریق برنامه.

   

  برترین سایت ها برای ساخت اپلیکیشن

   

  یکبار دیگر، یک محاکمه آزاد وجود دارد که به شما امکان می دهد برنامه خود را به طور کامل ایجاد کنید. پرداخت فقط لازم است هنگامی که شما تصمیم به رفتن و منتشر برای ۲۸ $ در ماه. مطمئنا در میان بسیاری از سازندگان نرم افزار اندروید برجسته است


  AppyPie

  AppyPie سازنده نرم افزار از هند است که بار دیگر بر سهولت و سادگی تمرکز می کند. صفحه اصلی ویژگی های بچه ها در حال اجرا از طریق زمینه های گندم، که به عنوان یک سرنخ به عنوان یک راه حل کمی سازمانی است.

   

  برترین سایت ها برای ساخت اپلیکیشن

   

  این خالق برنامه Android خود را به چند روش متفاوت است. در مرحله اول، به شما تعدادی از قالب ها و ویژگی های دیگر برنامه های غیر از خرید و برنامه های کسب و کار را می دهد. گزینه ای برای ایجاد برنامه Fitness Tracker خود برای ایجاد یک برنامه «تولد» برای یک دوست داشتنی وجود دارد. من به خصوص Kids App Builder دوست داشتم، طراحی شده برای کمک به بچه ها به توسعه برنامه کمک می کند. همچنین سازنده بازی است که بر اساس قالب های پیش ساخته شده است اما فراتر از جستجو کلمات اساسی و غیره است که شما معمولا با این نوع سازنده می بینید.

  یکی دیگر از جنبه های منحصر به فرد AppyPie ساختار قیمت گذاری است. در حالی که گزینه های معمول برای ساخت برنامه با استفاده از سازندگان برنامه وجود دارد و آن را برای مبلغ های مختلف در ماه منتشر می کند، همچنین یک گزینه آزاد است که توسط تبلیغات پشتیبانی می شود. شما همچنین قادر به ویرایش برنامه پس از ۴۸ ساعت از دست دادن، اما اگر شما فقط می خواستم رضایت داشتن یک برنامه در فروشگاه با نام شما بر روی آن، این راه آسان و رایگان برای انجام این کار است. جالب توجه است، شما باید به صورت دستی برنامه های خود را به فروشگاه Play ارسال کنید که هم خوب و بد است. در برخی مناطق دیگر نیز با کمبود لهستانی مقایسه شده است، در مقایسه با پیشنهادات لرزنده در این لیست.

   

  Shoutem

  بازگشت به سازندگان برنامه های مبتنی بر کسب و کار، Shoutem خالق نرم افزار به خصوص جلا و ترد با تعدادی از ویژگی های مفید است که برای بسیاری از کاربران مفید است. به طور خاص، بخش درآمدزایی چیزها در اینجا با ادغام Shopify و پشتیبانی از تبلیغات تلفن همراه به خوبی کار می کند – به این معنی که شما می توانید کاتالوگ محصولات برگشت خود را به فروش برسانید یا پول خود را با نگه داشتن کاربران خود به صفحه و تبلیغ آنها نشان دهید. این یک ابزار خالق خوب و ساده است، با یک میزبان از قالب های آماده و هوشمند برای انتخاب از.

   

  برترین سایت ها برای ساخت اپلیکیشن

   

  مشکل این است که انتشار برنامه شما به یک برنامه ارزان قیمت گرانبها نیاز دارد، از ۴۹ دلار برای برنامه پیشرفته شروع شده است. برای کسب و کارهای حقوقی، این می تواند بهای تمام شده ارزش را داشته باشد.


  Appery.io

   

  برترین سایت ها برای ساخت اپلیکیشن

   

  Appery.io یکی از سازندگان نرم افزار اندروید است که توسط PhoneGap طراحی شده است، به این معنی که دسترسی به برخی از ویژگی های بومی تر تلفن شما مانند دوربین و ارتعاشات را دارد (برای اطلاعات بیشتر در PhoneGap زیر را ببینید). همچنین تعدادی افزونه موجود برای گسترش قابلیت بیشتر وجود دارد. سازنده با توجه به تکنیک بیشتر در نظر گرفته شده است و با استفاده از کمی عجیب و غریب از اصطلاحات جنجالی که ممکن است خاموش برای برخی. اگر چه می توانید از آن گذشته، این یکی از گزینه های قدرتمند تر است. یک محاکمه آزاد وجود دارد، اما بیشترین طرح حقوقی شما ۱۸۰ دلار در هر ماه تعیین می کند، و این یکی از گزینه های گرانتر نیز خواهد بود.


  GoodBarber

   

  برترین سایت ها برای ساخت اپلیکیشن

   

  به طرز عجیب و غریبی GoodBarber نام یکی از سازندگان برنامه های کاربردی اندروید با قابلیت بیشتر و ویژگی های در این لیست است. Java for iOS and Android respectively.”>بر خلاف بسیاری دیگر در اینجا، GoodBarber برنامه های مادری نوشته شده در Objective-C و جاوا را برای iOS و Android به ترتیب فراهم می کند. این به برخی ویژگی های پیشرفته تر در مقایسه با دیگر سازندگان برنامه Android، از جمله پشتیبانی از شبکه های اجتماعی، iBeacons، Geofencing و موارد دیگر آن را می دهد. همچنین می تواند با آمازون، Etsy و Shopify ادغام شود، و محتوای به راحتی می تواند از طریق “back office” به روز شود. هزینه ماهانه برای برنامه های منتشر شده ۳۲ دلار در ماه است.

   

  Mobile Roadie

  Mobile Roadie یکی از نام های بزرگ در فضای سازنده نرم افزار اندروید است و دارای برخی از مشتریان چشمگیر مانند دیزنی و TED. اما با توجه به این قوانین وحشتناک، شما ممکن است از قیمت درخواستی فوق العاده انتظار داشته باشید و این دقیقا همان چیزی است که شما در اینجا با عضویت اصلی به مبلغ ۱۴۹ دلار در هر ماه دریافت خواهید کرد و طرفدار درخواست ۷۹۹ دلار در هر ماه است.

  همانطور که انتظار می رفت برای آن قیمت نیز طراحی بسیار حرفه ای و طیف وسیعی از ویژگی ها را دریافت خواهید کرد، اما برای این قیمت، متوجه شدم که دشوار است بدانم چرا شما نه تنها توسعه نرم افزار داخلی را خارج از اختیار می کنید یک سرویس حرفه ای اما هی، اگر آن را به اندازه کافی خوب برای دیزنی است!

   

  AppsGeyser

  AppsGeyser یکی دیگر از این سازندگان برنامه اندروید است که به کاربران امکان می دهد برنامه ها را به صورت رایگان ایجاد کنند. گرفتن این است که تمام برنامه هایی که ایجاد می کنید فضای بنر را در کنار تبلیغات بالا نشان می دهند. هرچند که این چیزی کمی متفاوت است این است که شما ۵۰٪ از درآمد خود را با شرکت به اشتراک می گذارید، اما تنها زمانی که برنامه شما به حداقل استفاده می کند. برای شروع کسب درآمد، همچنین باید حساب خود را با یک شبکه تبلیغاتی ثبت کنید و بنر خود را دریافت کنید. پس از آن اسلات شما ۵۰ درصد از زمان خود را نشان می دهد و ۵۰ درصد دیگر AppsGeyer را نشان می دهد، بنابراین کمی کم است.

  مطمئنا من این را به عنوان فرصتی برای ثروتمند شدن به شما پیشنهاد نمی کنم، اما، اگر شما به دنبال یک راه سرگرم کننده برای دریافت یک برنامه ساده در فروشگاه هستید، این یک گزینه است. کمک به دلیل خوبی که shovelware است!

  هرچند برخی از گزینه های سرگرم کننده برای آنچه که می خواهید در اینجا ایجاد کنید، هر چند شامل یک سری بازی های ساده (مانند جستجوی کلمه یا مسابقه) و گزینه ای برای “تبدیل هر سایت به یک برنامه” وجود دارد. این برای همه وجود نخواهد داشت و UI بیشتر جلا نیست یا تا به امروز، اما آن را به اندازه کافی متفاوت است که ارزش چک کردن.

   

  BiznessApps

  BiznessApps به طور خاص در کسب و کار کسب و کار و به ویژه کسب و کارهای کوچک، با تمام ویژگی های شما ممکن است انتظار می رود، از جمله سفارش غذا، برنامه های وفاداری، اطلاعیه های فشار، تجزیه و تحلیل، چرخ دستی های خرید، و بیشتر. این شاید بهترین مجموعه ای از ویژگی های برای یک کسب و کار کوچک است و توسط برخی از قالب های حرفه ای به دنبال و همچنین سازنده آسان حمایت می شود. یک محاکمه آزاد وجود دارد، در حالی که عضویت در پرداخت هزینه ۲۹- ۵۹ دلار در ماه خواهد بود. این ارزان ترین نیست، با این وجود ارزش نسبتا خوبی دارد.

   

  AppMakr

  AppMakr به عنوان یکی از قدیمی ترین سازندگان در شهر، در این لیست سازندگان برنامه Android ارزشمند است. این خود را “راه اصلی برای #MakeAnApp” می نامد و دارای بسیاری از ویژگی های، پشتیبانی از هر دو HTML5 و تولیدات بومی است. یکی دیگر از تمایز دلپذیر قیمت است – این یکی از ارزان ترین گزینه ها در حدود ۱۳ دلار برای انتشار به iTunes و Google Play است. برای ۲ دلار شما می توانید فروشگاه خود را به فروشگاه AppMarkr منتقل کنید، در حالی که وب سایت های HTML5 برای ساخت رایگان هستند.

  نکته ی جالب این است که این یکی از سازندگان برنامه های اندرویید و اندرویدی در شهر است که روند را کمی ساده تر و لذت بخش تر می کند. این یک شرمساری است، زیرا قیمت پایین قیمت در غیر این صورت این انتخاب خوبی برای پروژه های DIY سرگرم کننده است. نکته دیگر این است که صورتحساب سالیانه است، به این معنی است که شما نمیتوانید ۱۳ دلار برای برنامه خود در فروشگاه برای یک ماه پرداخت کنید …


  BuildFire

  در نهایت، BuildFire یکی دیگر از سازنده نرم افزار PhoneGap است که دارای برخی از قالب های بسیار هوشمند به دنبال، سازنده آسان، و گزینه ای برای اجازه دادن به طرفداران طراحی طراحی برای شما اگر شما می خواهید. BuildFire.js یک ویژگی است که به طور چشمگیری قابلیت های این ابزار را گسترش می دهد، به شما این امکان را می دهد که چیزهایی مانند ایجاد UI جدید از ابتدا و یا یکپارچه سازی با یک پایگاه داده سفارشی انجام دهید. این یکی از ابزارهای قدرتمند و حرفه ای است و پس از آن یک بار دیگر، آن را یکی از گران تر می سازد – قیمت ۵۹ دلار در ماه برای اصلی ترین گزینه و ۱۴۹ دلار برای بسته حرفه ای.

   

  ساخت بازی

   

  GameSalad

  GameSalad یکی از سازندگان برنامه Android برای ساخت بازی است. و همچنین سالاد ها! خوب، در واقع آن را سالاد نمی کند، اما در واقع یکی از سازندگان چشمگیر تر در این لیست است. این ابزار کشیدن و رها کردن برای ایجاد بازی های ساده در عرض چند ساعت است و می تواند به عنوان مقدمه ای کامل برای طراحی بازی یا حتی یک ابزار نمونه سازی مناسب برای حرفه ای ها باشد. برچسب “Drag & Drop Programming – No Coding Required” خیلی گیج کننده است، اما من این موضوع را درک می کنم.

  کافی است بگوییم این یک ابزار در حال انجام، ساده و بسیار انعطافپذیر است که در فقط ۱۷ دلار در هر ماه مقرون به صرفه است.

   

  Stencyl

  Stencyl سازنده بازی متقابل پلتفرم برای iOS، اندروید، ویندوز و حتی فلش است. شما می توانید بازی های فلش را به صورت رایگان منتشر کنید، اما اگر شما می خواهید بر روی اندروید منتشر شود، آن را به شما ۹۹ دلار در سال به شما تنظیم. این سیستم یک بار دیگر بسیار دوستانه شروع به کار می کند و با استفاده از یک تنظیم ۲D مبتنی بر کاشی که خود را با استفاده از Lego دوست دارد.

   

  GameMaker Studio

  در حالی که GameSalad و Stencyl در آنچه انجام می دهند خوب هستند، به احتمال زیاد به شما قدرت لازم و انعطاف پذیری لازم را برای ایجاد برنامه ای می دهد که یک ضربه بزرگ خواهد بود. GameMaker Studio از YoYoGames یکی از سازندگان برنامه است که مطمئنا این پتانسیل را داشته باشد، و در واقع به ساخت برخی عناوین نسبتا شناخته شده مانند Hyper Light Drifter کمک کرده است. کد مورد نیاز وجود ندارد، اما گزینه ای که در برنامه نویسی وجود دارد، وجود دارد برای کسانی که می خواهند آزادی اضافی را داشته باشند. محاکمه آزاد است، اما پس از آن شما باید هزینه یک بار ۵۹.۹۹ دلار و با توجه به ویژگی های مورد نیاز خود را پرداخت کنید.

  این پیوند گم شده بین چیزی شبیه Stencyl و چیزی شبیه Unity را در نظر بگیرید. اما در واقع، شما ممکن است متوجه شوید که حتی Unity کد کمتری را نسبت به شما در نظر دارد، بنابراین احتمالا ارزش یک نگاه هم دارد! اوه و Unity یا Unreal برای استفاده رایگان هستند.

   

  PhoneGap چیست؟

  PhoneGap سازنده نرم افزار نیست، بلکه درک درستی از نقش مورد نظرش است و ممکن است هنوز هم یک گزینه مناسب برای کد فائو ارائه کند. PhoneGap، مانند بسیاری از سازندگان برنامه، به شما امکان می دهد برنامه های غیر بومی خود را با استفاده از HTML، CSS و جاوا اسکریپت ایجاد کنید، اما بعد از آن شکاف را برای دسترسی به ویژگی های بومی تطبیق دهید. همانطور که واقعا یک سازنده نیست، شما بیشتر از توسعه وب سایت خود را انجام می دهید. شما نیاز به مهارت های متوسط ​​با HTML و CSS دارید تا کاری را به صورت حرفه ای انجام دهید و همچنین یک دانش فنی فنی داشته باشید اما ممکن است با استفاده از Android Development ساده تر از ابتدا شروع شود. PhoneGap توسط Apache Cordova طراحی شده است، و این به نوبه خود چیزی است که در پشت صحنه استفاده می شود تا بسیاری از سازندگان برنامه را در این لیست کار کند.

  این بدان معنی است که سازندگان برنامه PhoneGap و Android با آپاچی (مانند Appery.io) مقدار قابل توجهی از پشتیبانی از ویژگی های بومی را ارائه می دهند که به شما اجازه می دهد به چیزهایی مانند دوربین، قطب نما، ذخیره سازی رسانه ها و غیره دست پیدا کنید. به طور کلی، یک سازنده برنامه توسط PhoneGap طراحی شده است و احتمالا نشانه خوبی است!

  source though, then you’ll gain more flexibility and power when building your apps.”>اگر بخواهید مستقیم به منبع بروید، در هنگام ساخت برنامه های خود، انعطاف پذیری بیشتری خواهید داشت. PhoneGap پلت فرم متقابل است، بنابراین شما می توانید یک برنامه را بسازید و سپس آن را به iOS یا اندروید منتشر کنید. توسعه توسط یک برنامه دسک تاپ انجام می شود و شما می توانید از یک برنامه تلفن همراه برای ایجاد خلاقیت خود در یک دستگاه فیزیکی استفاده کنید. بهترین بخش PhoneGap این است که آن را رایگان با صفر تبلیغات و یا محدودیت های دیگر، که ما دیده ام است که همیشه در مورد زمانی که شما با استفاده از سازنده!

  Android Studio, it still presents a slightly steeper learning curve compared to some of the other items on this list seeing as you will need to deal with HTML etc. You could consider this”>اما در حالی که PhoneGap قطعا روند را بسیار ساده تر از بیداری با اندیشه استودیو می کند، اما همچنان یک منحنی یادگیری کمی شیب دار را در مقایسه با برخی از موارد دیگر در این لیست نشان می دهد که شما باید با HTML مقابله کنید و غیره. یکی از برنامه های توسعه “proper” است.

   

  سازندگان برنامه Android: مباحثه و افکار منفی

  بنابراین شما آن را دارید: انتخاب بزرگی از سازندگان نرم افزار اندروید ارائه ویژگی های متنوع و مزایای. البته، این یک موضوع ذهنی است، اما اگر شما راهنمایی کمی را برای انتخاب یکی از آنها بخواهید، در اینجا برخی اندیشه ها وجود دارد.

  برای اکثر کسب و کارهای کوچک، انتخاب برتر من باید BiznessApps باشد. این برنامه ها به خوبی ظاهر می شوند و ویژگی های پشتیبانی شده برای کسب و کارهای محلی مناسب است که می خواهند خود را از طریق اطلاعیه های فشار و رزرو و سفارشات به فروش برسانند. قیمت گذاری نیز با بهترین ارزش وجود دارد.

   

  این برای برنامه های کسب و کار مورد استفاده برای فروش و فروش است هر چند. اگر میخواهید برنامه ای باشد که در واقع چیزی را انجام دهد، احتمالا می خواهید یکی از سازندگان برنامه Android که توسط PhoneGap طراحی شده است، بتوانید به دوربین دسترسی داشته باشید. برای آن، Appery.io یا BuildFire انتخاب خوبی خواهد بود.

  اما اگر شما این مسیر را دنبال می کنید، پس چرا فقط یادگیری کمی بیشتر ندارید و خودتان را در PhoneGap انجام می دهید؟ شما باید از HTML و CSS استفاده کنید، اما قابلیت بیشتری خواهید داشت و کاملا رایگان خواهد بود.

  برای پروژه های غرور، یکی از سازندگان نرم افزار Android رایگان مانند AppyPie یا AppsGeyser بیشتر حس می کند. برای بازی ها و بچه ها، GameSalad و شاید GameMaker مقدار قابل توجهی از قدرت و انعطاف پذیری را ارائه می دهد، در حالی که سرگرم کننده و آسان است.

  سپس دوباره می توانستید کد را یاد بگیرید! ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید، پرداخت را Android Apps رایگان به دوره های توسعه.


 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون امتیاز !!)
  Loading...

 • پک کامل UI
  روید ادز
  
    خبرنامه رویدکت
  باعضویت در خبرنامه رویدکت به دنیای اندروید متصل بمانید. برای عضویت اینجا کلیک کنید
    نویسنده
 • علیرضا بوالحسنی
 • زمان شما کوتاه است، پس آن را صرف زندگی کردن برای دیگران نکنید!
 • دیدگاه بگذارید

  اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

  Notify of
  avatar
  wpDiscuz

  جستجو در بین مطالب بلاگ  تبلیغات ویژه

  سورس فروشگاه خواروبار  کسب درآمد


 • کسب و کار رویدکت در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. برای تایید صلاحیت بر روی نماد ها کلیک کنید.
  اعتبار ما، اعتماد شما
 • logo-samandehi